فراخوان ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری

سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان لرستان

ششمین جشنواره جهادگران علم و فناوری در تاریخ 5 آذرماه سال جاری در خرم آباد برگزار می گردد. لذا از مخترعین و مبتکرین هم استانی دعوت به عمل می آید طرح های نوآورانه خود را جهت شرکت در جشنواره، حداکثر تا تاریخ اول آذر ماه به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند

 


 

 

www.khamenei.ir

---------------------------------------------

با سلام
مرکز حمایت از مخترعین و مبتکرین بسیجی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان لرستان با هدف حمایت همه اقشار بسیج استان لرستان در همه شهرها این وبسایت را راه اندازی نموده تا علاوه بر سهولت ارسال طرح های بسیجیان از هر نقطه استان در سریعترین زمان ممکن داوری آنلاین به عمل آید.


حمایت از طرح ها در قالب کمک بلا عوض و تسهیلات و در اختیار گذاشتن ابزار کارگاهی و آزمایشگاهی می باشد.
طرح های بسیجیان الزاما در سال 1397 محصول محور می باشد که در پایان ساخت محصول کاربردی برای بخشی از جامعه داشته و شخص بتواند تولید انبوه و اشتغالزایی برای خود و دیگر بسیجیان در قالب شرکت های دانش بنیان زیر مجموعه مراکز رشد توسعه خلاقیت بسیج به ثمر برساند.
این مرکز با استفاده از اساتید بسیجی مجرب و متخصص مرتبط با رشته اختراع اقدام به داوری می نمایند و پس از تایید داوران از طرح ها حمایت می گردد.
همچنین اقدام به برگزاری نمایشگاه ها و جشنواره های اختراعات و نیز شرکت در نمایشگاه های تخصصی ملی و منطقه ای با هدف معرفی مجصولات مخترعین،  بازاریابی و نیز آشنایی مخترعین با وضعیت بازار و رقبای خود فعالیت هایی داشته و عناوینی نیز کسب کرده است.

بدین وسیله از مخترعین ارجمند جهت ارائه طرح های محصول محور و استفاده از خدمات سازمان بسیج علمی پژوهشی دعوت می گردد. که با مراجعه به وبسایت مرکز و ارسال فرم پرشده طرح صنعتی از این مزایا بهره مند شوند.
سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان لرستان

www.hemayat.zmpr.ir

لطفا فرم پروپوزال از طریق سایت ارسال شود

فایل های ضمائم از طریق ایمیل ارسال شود

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

نمایشگاه ملی جهادگران علم و فناوری اسفند 1395

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------